7.marketing sp. z o.o.

Zmień swoje zdjęcie w tle
Wyślij na serwer
pressbot
Zmień swoje zdjęcie w tle
AdministratorMazowieckieWarszawahttps://7marketing.pl

Administrator portalu jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00. Pomoc techniczna jest realizowana również w dni robocze, lecz w godzinach 8:00-22:00.


Status konta użytkownika: Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

Alicja Orzechowska
Oferta organizacji

Jesteśmy prekursorem i liderem re.dottingu w Polsce. Wspieramy klientów w tworzeniu serwisów w oparciu o nowe nazwy domen, czyli nTLDs (np. .online, .plus, .best, .fit, .market). Posiadamy jedno z największych w Europie domenowych portfolio (prawie 5000 nTLDs) oraz tworzymy swój własny internetowy ekosystem, tzw. eSystem +, którego celem jest połączenie ze sobą ponad 200 projektów webowych w jeden samowystarczalny organizm umożliwiający naszym klientom kooperację, promocję i sprzedaż produktów w najbardziej niesprzyjających warunkach (np. pandemia).

Tym co jest niezwykle ważne i charakterystyczne dla naszej oferty to dedykowana dla każdego serwisu usługa SEO/SEM. Każdy wpis w dowolnym serwisie (reklama, notatka prasowa, wpis na blogu, oferta itp.) jest przez nas pozycjonowany w trybie 7/365. Poprzez powiązanie serwisów (ekosystem eSystem +), właściwe linkowanie oraz relinkowanie dostarczamy naszym klientom tzw. jakościowych linków do ich własnych stron – wpływając tym samym na zwiększenie ruchu organicznego (bezpłatnego ruchu pochodzącego z wyszukiwarek) w ich własnych serwisach oraz wzrost reputacji stron naszych klientów.

Naszym klientom dostarczamy klientów online!

Media społecznościowe
Kod plus
9G4362F8+G8

Witaj w Konsulting News

Zaloguj się na swoje konto:

Odzyskaj swoje hasło

Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.